Systemy szpitalne

System przyzywowy Ascom TeleCare IP

O systemie

System TeleCare IP Ascom jest jednym z najnowocześniejszych systemów przyzywowych dla szpitali, domów seniora, opieki społecznej i pozostałych placówek o charakterze medycznym. Został zaprojektowany z największą dbałością o szczegóły, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. System został z powodzeniem wdrożony w tysiącach obiektów na całym świecie i cieszy się zadowoleniem wśród personelu medycznego jak i pacjentów.

Wykonanie

Globalna marka Ascom dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferowane sprzęty były produkowane z najwyższej jakości materiałów, dające trwałość i funkcjonalność przez długi czas użytkowania. Rozwiązanie TeleCare IP posiada wiele zabezpieczeń, dzięki których można uniknąć uszkodzenia sprzętu podczas codziennego użytkowania. Są to głównie sytuacje wywołane przez pacjentów, np. wyszarpnięcie modułu, wyrwanie przewodów z gniazdka, upadek urządzenia, czy jego zalanie. Urządzenia są także odporne na działanie środków chemicznych, przez co można je poddawać dezynfekcji.,

Technologia i IP

Podstawową zaletą systemu TeleCare IP Ascom jest wykorzystanie technologii IP. Istnieje także możliwość integracji systemu w pozostałymi systemami działającymi w technologii IP, takich jak: IP DECT, VoWiFi, czy Paging. Umożliwia to uzyskanie szeregu dodatkowych funkcjonalności np. monitorowanie wezwań poprzez aplikację WWW, wysyłanie informacji na telefony, czy możliwość komunikacji głosowej z pacjentem z dyżurki pielęgniarskiej, itd. Zarządzanie systemem TeleCare IP Ascom odbywa się przez przeglądarkę internetową, dzięki czemu nie wymaga instalowania oprogramowania. Daje to możliwość zdalnego zarządzania systemem, co może być wykorzystywane np. do naprawy przy jego awarii.