Komunikacja bezprzewodowa

VoWifi Ascom - Bezpieczeństwo - Lokalizacja - Ochrona personalna

Lokalizacja

System VoWiFi Ascom umożliwia zabezpieczenie mienia jak i pracowników w szerokim zakresie. Jedną z możliwości jest lokalizacja wszelkich najważniejszych zdarzeń w tym również niebezpiecznych dotyczących zagrożenia życia lub sporych strat materialnych.

W systemie VoWiFi lokalizacja słuchawek (i62) odbywa się poprzez Acces Point (WiFi). W momencie wygenerowania danego zdarzenia czy niebezpiecznego alarmu system wykrywa  Acces Point, z którym łączy się w danym momencie słuchawka i62.

Lokalizacja ma szerokie zastosowanie. System Ascom umożliwia integrację z konkretnymi urządzeniami (w przemyśle, szpitalach, transporcie, itp) a dzięki temu istnieje możliwość szybkiego lokalizowania źródła problemu a co więcej wzywania na miejsce zdarzenia osób, które albo są dedykowani do obsługi lub znajdują się najbliżesz miejsce z, którego wygenerowany został alarm. ZOBACZ FILM >>

Z pomocą lokalizacji uzyskujesz:

  • ochronę zdrowia lub życia swoich pracowników lokalizując ich błyskawicznie w zdarzeniach krytycznych
  • rzeczy materialne jak systemy czy konkretne urządzenia
  • oszczędność czasu i pieniędzy przez dużo szybszą obsługę procesów

Ochrona personalna

Technika idzie do przodu, a ochrona swoich pracowników i kładzenie coraz większego nacisku na bezpieczeństwo powoduje, że Ascom zaczyna spełniać swoją ideę budowania systemów tworzących dużo bezpieczniejsze firmy.

Telefony VoWiFi Ascom oprócz podstawowych funkcjonalności związanych z rozmowami głosowymi, tekstowymi, a nawet interaktywnymi wiadomościami posiadają rónież specjalnie zaprojektowany przycisk alarmowy, który można zaprogramować na różne rodzaje alarmów. W momentach gdy pracownicy potrzebują pomocy związanej ze zdrowiem, życiem, kluczowymi procesami dla firmy jak konieczność szybkiej naprawy zepsutej maszyny produkcyjnej lub urządzenia szpitalnego, itp i62 wkracza do akcji, ponieważ to idealny partner do pracy dla każdego pracownika.