Komunikacja bezprzewodowa

Komunikacja Ascom

Stabilność

Jednym z głównych celów jakie sobie stawiamy to stabilność i jakość połączeń, które w różnych strefach zazwyczaj wyglądają zupełnie inaczej. Urządzenie nadawcze jakimi są Stacje Bazowe IP DECT Ascom są tak zaprojektowane aby umożliwiały propagowanie fal w dowolnym kierunku wypełniając nawet najtrudniejsze do pokrycia zasięgiem miejsca.

Daje to dwojakie korzyści. Mamy w ten sposób zabezpieczoną stabilność połączeń głosowych oraz dzięki wykorzystaniu specjalnych anten zewnętrznych potrafimy dobrać odpowiednią liczbę stacji bazowych (i zminimalizować koszt instalacji). Firma Ascom to lider w dziedzinie komunikacji, stawia na ciągły rozwój i dążenie do doskonałości.

IP i nie tylko

Dzięki wykorzystaniu protokołu IP na jakim bazuje komunikacja Ascom, system jest nie tylko oszczędny jeśli chodzi o utrzymanie infrastruktury ale również potrafi współgrać z wieloma innymi systemami opartymi o technologię IP. System IP DECT Ascom potrafi łączyć się również z systemami central IP czyli systemem komunikacji stacjonarnej ale czy tylko IP ?

Nie tylko !

Ascom wychodzi naprzeciw Klientom posiadających sporą infrastrukturę w starszych technologiach analogowych, tworząc gateway blade jako przejście ze świata analogowego do świata IP. Jest to idealne rozwiązanie za pomocą, którego możemy uruchomić wszystkie dostępne funkcjonalności jakie daje nam system IP DECT.

Już w tej chwili wiele firm wdrożyło ten model i czerpie z niego korzyści. System IP to również dużo łatwiejsza integracja z systemami IP w obszarze produkcji, takich jak konkretne maszyny. Integrujemy te systemy programując przekazywanie kluczowych informacji i przekazywanie ich na telefony IP DECT czy nawet systemy szpitalne jak przyzywowe systemy TeleCare IP Ascom

Ascom a konkurencja

W sferze funkcjonalnej Ascom właściwie nie posiada konkurencji . To jedyna marka na świecie, która daje dużo więcej niż połączenia głosowe, daje funkcjonalności jakich nie daje konkurencja. Głos jest zaledwie dodatkiem do systemu z olbrzymim potencjałem. Żaden producent na świecie nie posiada tak szerokiego działu R&D przez co Ascom tworzy systemy, których rozwiązania, funkcjonalności oparte są o najbardziej realne problemy z jakimi spotykają się nasi Klienci.

Za pomocą systemu bezprzewodowego IP DECT Ascom jesteśmy w stanie zarządzać całym personelem, rejestrować ich pracę na potrzeby optymalizacji pracy i dla ich bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie generować alarmy wywołane zdarzeniami normalnymi jak i tymi krytycznymi wymagającymi natychmiastowej reakcji.

Ascom to potężne narzędzie pracy i jeśli Twoja firma naprawdę chce dobrze funkcjonować i wdrażać najnowocześniejsze technologie to znak, że IP DECT Ascom to rozwiązanie dla Ciebie.