Komunikacja bezprzewodowa

Komunikacja-WiFi Ascom

Stabilność:

Jednym z głównych celów jakie sobie stawiamy to stabilność połączeń, które w różnych strefach zazwyczaj wyglądają zupełnie inaczej. Choć sam Ascom w obszarze VoWiFi tworzy wyłącznie telefony bez punktów nadawnych jak Acces Pointy, to dla nas nie problem. Wykorzystujemy najbardziej rozwinięte i zaawansowane systemy WiFi jak (Cisco czy Meru), które potwierdzone są certyfikatami zgodności w pracy z telefonami VoWiFi Ascom, które są już teraz wdrożone w wielu firmach na całym świecie.

Nasze projekty za każdym razem dają 100% gwarancji stabilności połączeń głosowych jak i alarmowych. Systemu WiFi, na których bazujemy są rozwiązaniami przetestowanymi w najróżniejszych środowiskach przy najróżniejszych sytuacjach, dlatego jesteśmy świadomi tego jak projektować systemy WiFi. Jesteśmy największym certyfikowanym integratorem Ascom, co potwierdzone jest wieloma projektami i wdrożeniami systemów Ascom na różnym poziomie zaawansowania.

IP i nie tylko:

Dzięki wykorzystaniu protokołu IP system VoIP Ascom potrafi współgrać z wieloma innymi systemami opartymi o technologię IP, jak telefonia stacjonarna IP, IP DECT i innymi opartymi o technologię IP, lecz nie tylko.

Dla Klientów posiadających sporą infrastrukturę w starszych technologiach analogowych, Ascom wychodzi naprzeciw tworząc gateway blade jako przejście ze świata analogowego do IP. Jest to idealne rozwiązanie, za pomocą którego możemy uruchomić wszystkie dostępne funkcjonalności jakie daje nam system VoWiFi.

Już w tej chwili wiele firm wdrożyło taki model systemu i czerpie z niego korzyści. System IP to również dużo łatwiejszy dostęp do integrowania się z systemami IP w obszarze produkcji jak konkretne maszyny z, których jesteśmy w stanie wyciągać kluczowe informacjie i przekazywac na telefony VoWiFi czy nawet z systemami szpitalnymi jak systemy przyzywowe m.in. TeleCare IP Ascom