Komunikacja bezprzewodowa

Modele telefonów Ascom

Ascom jako globalna marka posiada wiele rodzajów urządzeń do komunikacji bezprzewodowej jakimi są m.in. słuchawki IP DECT, czy VoWiFi jak i również Pagery, a to wszystko z podziałem na różne klasy biznesu. Urządzenia podzielone są według funkcjonalności, która jest dostosowywana wedle potrzeb danego biznesu jak: przemysł, logistyka, standardowa produkcja, czy szpitalnictwo, itp.

Słuchawki VoWiFi  tak jak w przypadku IP DECT dzielą się na wersje najprostrze przeznaczone do pracy w środowiskach lekkich jak biura, sieci handlowe jak i również na te, przygotowane do pracy w przemyśle lekkim, posiadające budowę wodo i kurzo odporną. VoWiFi Ascom jest rozwiązaniem dla każdego Klienta, który niewielkim kosztem pragnie zbudować sobie system komunikacji bezprzewodowej. Ascom w odróżnieniu od rozwiązania IP DECT w rozwiązaniu VoWiFi posiada wyłącznie słuchawki dlatego rozwiązanie dedykowane jest to Klientów, którzy posiadają już sieć WiFi na terenie firmy lub zamierzają taką zbudować dla celów przesyłu danych ale również w celu dołożenia dodatkowej funkcjonalności jaką jest właśnie komunikacja bezprzewodowa VoWiFi.

Ascom posiada własne grupy R&D dlatego ich technologie są ciągle unowocześniane bazując na dotychczasowym doświadczeniu i prowadzeniu bardzo zróżnicowanych projektów z realnymi problemami i potrzebami.