Komunikacja bezprzewodowa

System pagingowy Ascom

Przeszłość i dzisiaj

System Pagingowy w formie, którą stworzył Ascom to zupełna nowość. Systemy te różnią się diametralnie od starych, początkowych i co ważne jednokierunkowych pagerów, jakie pojawiły się na świecie. Rozwiązanie Ascom to potężne narzędzie w rękach każdego doceniającego innowacyjność i nowe technologie. Pagery Ascom są teraz dwukierunkowymi i rozbudowanymi o najnowocześniejsze funkcjonalności rozwiązaniami urządzeń dającymi znacznie więcej niż zwykłe i tradycyjne rozwiązania. Za pomocą systemu Pagerów wraz z jego infrastrukturą jesteśmy w stanie budować rozwiązania niemal tak bardzo zaawansowane jak w przypadku komunikacji głosowej IP DECT, czy VoWiFi z tą małą różnicą, że bez funkcji głosowej.

Paging na świecie

Systemy Pagingowe Ascom są znane na świecie, a w głównej mierze w Europie. W tej chwili Ascom posiada ponad 75.000 niezależnych wdrożeń systemów Pagingowych, a ilość ta bardzo szybko rośnie ze względu na innowacyjność i jedyne w swoim rodzaju zaprojektowane na potrzeby różnego biznesu funkcjonalności. Systemy te wdrażane są w szpitalach, również w przemyśle jak produkcja, czy nawet w logistyce i transporcie. System Pagingowe Ascom ze względu na swoją jakość i dwukierunkową komunikację tekstową i alarmową może być wykorzystywany praktycznie wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności prowadzenia rozmów głosowych, a czas, życie ludzkie i efektywność pracy to najważniejsze wyznaczniki firm Klientów.

Paging w Polsce

Choć ilość wdrażanych systemów Pagingowych firmy Ascom w Polsce nie jest tak duża jak za granicą, to jest ona nadal znaczna i stale rośnie. Świadomość naszych Klientów jest na coraz wyższym poziomie i podejście do tego typu rozwiązań również zmienia się na lepsze. Wdrażamy systemy Pagingowe zarówno w szpitalach, przemyśle jak i strefach najtrudniejszych, ciężkich i często niebezpiecznych. Paging Ascom to idealne rozwiązanie dla firm chcących stosunkowo nie dużym kosztem zabezpieczyć dobro personalne jak i materialne w swojej firmie. Ascom to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie innowacyjność i sprawdzone, najwyższej jakości rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest właśnie Paging Ascom.