Systemy szpitalne

Systemy szpitalne

Lider na świecie

Globalna marka Ascom jest światowym liderem w dziedzinie systemów przywoławczych. Tysiące wdrożeń systemu TeleCare IP Ascom na całym świecie cieszy się dobrymi opiniami personelu szpitalnego oraz pacjentów. Słuchawki Ascom wyróżniają się od produktów konkurencji specyficznymi funkcjonalnościami, które ciągle są rozwijane i ulepszane na podstawie badań rynku. Takie podejście sprawia, że Klienci wdrażający te rozwiązania mają możliwość ciągłej rozbudowy i aktualizacji swoich systemów.Jakość

Wszystkie urządzenia Ascom składające się na system przywoławczy w szpitalu wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wszystkie części systemu są bezustannie poddawane testom, żeby były odporne na upadki, zanieczyszczenia czy dezynfekcyjne środki chemiczne. Pomimo tego, że firma rozwija swoje produkty i wprowadza na rynek nowe modele, oferuje wsparcie wszystkich produktów. Dzięki temu Klienci są zawsze wspierani w zakresie technicznym i praktycznym przez cały czas użytkowania systemów Ascom, niezależnie kiedy je wdrożyli.

Zespoły R&D

Firma Ascom posiada jeden z największych w branży dział R&D, który bezustannie pracuje nad poprawianiem trwałości, jakości produktów oraz zwiększaniem ich funkcjonalności. Inżynierowie biorąc pod uwagę wygodę użytkownika, stale pracują nad nowymi udogodnieniami w celu stworzenia systemu coraz bardziej przyjaznego użytkownikowi (user friendly). Na przestrzeni kilku lat firma Ascom bardzo mocno rozwinęła gamę produktów dla sektora szpitalnego a tej chwili posiada jeden z najlepszych systemów przywoławczych na świecie.