Produkty i usługi

TechLink™Bridge mobile na smarphon lub tablet

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego miejsca

Aplikacja TechLinkTMBridge mobile została stworzona dla tych Klientów, którzy oprócz lub zamiast dedykowanych technologii do interaktywnych wiadomości, jak (IP DECT, Paging marki Ascom) chcieli uzyskać tego typu funkcjonalności na tradycyjnej technologii GSM. TechLinkTMBridge daje taką możliwość. Dzięki aplikacji możesz teraz otrzymywać wszystkie kluczowe informacje dotyczące procesów zachodzących w twojej firmie.

 

Kompatybilne urządzenia

Aplikacja została zaprogramowana do pracy w systemie Android. Program umożliwia funkcjonowanie zarówno na urządzeniach typu smartphone jak i nowoczesnych tabletach. TechLinkTMBridge mobile został tak zaprojektowany, aby mógł pracować w tle. Znaczy to, że w każdym momencie użytkownik może korzystać z innych dostępnych na smartphonie, czy tablecie aplikacji, podczas gdy TechLinkTMBridge mobile cały czas działa w tle i zabezpiecza Twoją firmę informując Cię z najwłaściwszym czasie o awariach, usterkach, podwyższeniu, czy obniżeniu kluczowych parametrów jak: zasilanie, wilgotność, temperatura, a nawet wykrycie dymu, czy pożaru. TechLinkTMBridge może służyć kadrze zarządzającej jak i samym pracownikom odpowiedzialnym za konkretne np: maszyny produkcyjne, czy inne urządzenia.

 

Co w przyszłości

W przyszłości planowane jest stworzenie i zaprogramowanie aplikacji funkcjonującej w oparciu o system iOS marki Apple ze względu na znaczną liczbę użytkowników wykorzystujących tą platformę na całym świecie.