Produkty i usługi

Mobilnie - IP DECT, Paging, GSM


Ascom

Serwer komunikacyjny TechLinkTMBridge umożliwia natywną integrację za pomocą protokołu OAP z systemami komunikacji bezprzewodowej Ascom.  Dzięki temu istnieje możliwość prostej i wygodnej wymiany między zewnętrznymi systemami teletechnicznymi, a systemem Ascom. Serwer komunikacyjny TechLinkTMBridge jest uzupełnieniem rozwiązań firmy Ascom i umożliwia ich rozbudowanie o zupełnie nowe funkcjonalności. 

GSM

Serwer  komunikacyjny TechLinkTMBridge w pełni wykorzystuje funkcjonalności systemu GSM.  Dzięki wbudowanej bramce GSM istnieje możliwość dwukierunkowej komunikacji z użytkownikiem systemu GSM, z wykorzystaniem danych i sms (włącznie z interpretacją wiadomości otrzymanych). Dzięki integracji użytkownik w pełni kontroluje poziom i adresata  wiadomości wysyłanych/odbieranych.

Smartphon, tablety, itp

Serwer komunikacyjny TechLinkTMBridge umożliwia komunikację z dedykowaną  aplikacją  na urządzenia mobilne. Program ten umożliwia w prosty i czytelny sposób wizualizację alarmów i stanów systemu.  Możemy uzupełnić proces eskalacji i zarządzania informacją krytyczną.