Telefonia IP

Telefonia IP niemieckiej marki Innovaphone

Marka

Innovaphone to niemiecka, globalna marka będąca producentem i dostawcą urządzeń telekomunikacyjnych IP w szerokim zakresie. Firma ta poprzez dobrze prowadzoną strukturę firmy cały czas umacnia się na pozycji jednego z najnowocześniejszych producentów systemów telekomunikacyjnych IP. Cały asortyment jest opracowywany i testowany w Niemczech. Proces ten prowadzony jest przez innowacyjny dział rozwoju, który znacznie kształtuje postęp techniczny czego dowodem jest m.in. wdrożenie ekologicznych systemów "green VoIP". ZOBACZ FILM >>

Jakość

Produkty Innovaphone wykorzystywane są w całej Europie. Jedną z najmocniejszych stron innovaphone jest nacisk na tworzenie produktów posiadających funkcjonalności wyprzedzające obecny czas oraz solidnie wykonane, trwałe i gotowe do użytkowania przez długie lata. Wszystkie urządzenia innovaphone są wielokrotnie testowane przez różne komórki we firmie przeznaczone do tego celu. Takie działania pozwalają zapobiegać wypuszczaniu urządzeń nie spełniających określonych wymagań funkcjonalnych bądź posiadających wady fabryczne. Innovaphone to najwyższa jakość samych urządzeń telekomunikacyjnych IP oraz usług świadczonych w ich zakresie. 

Rozwój i pomysły

Dzięki zespołowi R&D innovaphone tworzone są stale nowe rozwiązania i produkty, podnoszona jest ich jakość, wydajność i funkcjonalności. Urządzenia produkowane przez innovaphone projektowane są w taki sposób aby wyprzedzały rozwiązania w obecnym czasie, stając się jednymi z najnowocześniejszych i innowacyjnych na świecie.