Technologie

 • TECHNOLOGIA IP DECT

  Jesteśmy największym, certyfikowanym partnerem firmy Ascom w Polsce. To lider na świecie w zakresie systemów komunikacji bezprzewodowej. Posiadamy szereg rozwiązań Ascom, dedykowanych do wykorzystania w przemyśle, transporcie, logistyce, czy szpitalnictwie. Są to miejsca, gdzie profesjonalna komunikacja jest sprawą kluczową i niezbędną do prawidłowego funkcjonowania obiektu. Co roku Ascom do swojej listy dodaje setki nowych wdrożeń, potwierdzając tym samym jakość, wysoki poziom oraz niezawodność swoich rozwiązań.

 • TECHNOLOGIA VoWiFi

  Technologia VoWiFi to jedno z najpowszechniejszych rozwiązań mogące służyć między innymi do komunikacji bezprzewodowej. Pomimo tego, że w ostatnich latach duży procent wykorzystania technologii WiFi to bezprzewodowa komunikacja głosowa, jej największą zaletą jest jednak możliwość przesyłania danych (Data). VoWiFi to doskonałe narzędzie dla obiektów, w których głos jest tak samo ważny jak przesył kluczowych danych. Technologia ta sprawdza się szczególnie dobrze w obszarze szpitalnictwa i przemysłu.

 • TECHNOLOGIA PAGINGOWA

  Paging jest technologią bezprzewodową dedykowaną dla obiektów znajdujących się na dużych powierzchniach, gdzie specyfika pracy wymaga przesyłania krótkich informacji tekstowych. Ascom wyprzedził konkurencję wprowadzając na rynek Pagery dwukierunkowe z możliwością wysyłania jak i odbierania wiadomości.. Rozwiązanie umożliwia szybkie, jednoczesne przesyłanie wiadomości wielu osobom, automatyczne powiadomienie o stanie różnych urządzeń, ich parametrach itp. 

 

 • AKTYWNY LAN

  Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie sieci LAN oparte są na urządzeniach producenta Huawei. To wiodący światowy producent sprzętu telekomunikacyjnego. Firma jest zorientowana na klienta i poprzez innowacje oferuje coraz bardziej zaawansowane technologie w zakresie infrastruktury sieciowej, aplikacji, oprogramowania oraz profesjonalnych urządzeń. Huawei stosuje w swoich rozwiązaniach trendy proekologiczne, pozwala zmniejszyć zużycie energii i emisji CO2 dla ochrony środowiska naturalnego.

 • TECHNOLOGIA VoIP

  Rozwiązania oparte na technologii VoIP, projektujemy na bazie produktów marki Innovaphone. To niemiecka firma, która jest dostawcą telefonii IP dla klientów biznesowych. Rozwiązania Innovaphone określa się jakie „pure IP” (czyste IP), ponieważ komunikacja oparta jest wyłącznie o przyjęte i obowiązujące standardy. Oferta firmy zawiera centrale telefoniczne IP, bramy IP (IP gateways), telefony IP (zgodne ze standardami) oraz IP adaptery (dla firm wielooddziałowych lub jako „hosted PBX”). Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

 • SOFTWARE

  W zakresie oprogramowania, posiadamy autorskie rozwiązania tworzone przez wewnętrznych programistów dedykowane do określonych celów. Programy powstają w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów. Takie podejście pozwala na tworzenie aplikacji niezwykle funkcjonalnych i skutecznych, w pełni wykorzystywanych do wsparcia określonych procesów. Ponadto, dzięki bezustannej pracy nad rozwojem oprogramowania, oferujemy Klientom częste aktualizacje zawierające nowe funkcje.