O nas

Gdzie działamy ? - przemysł, szpitale, logistyka, produkcja

Przemysł

Planujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania dedykowane dla przemysłu w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Ponadto, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom integrujemy systemy teleinformatyczne i teletechniczne dając naszym Klientom nieosiągalne do tej pory możliwości, wykorzystując standardowe funkcjonalności. Te rozwiązania poza standardowym wykorzystaniem do rozmów głosowych, czy przesyłania wiadomości tekstowych pozwalają na monitorowanie czynników krytycznych, ochronę personalną oraz optymalizację produkcji. Dzięki temu zyskujemy i oszczędzamy czas oraz pieniądze.

 Transport

Oferowane przez nas rozwiązania stosowane są także w firmach logistycznych, gdzie przede wszystkim liczy się precyzyjność i czas reakcji na określone zdarzenia. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii monitorujemy procesy w czasie rzeczywistym. Systemy informatyczne są zaprojektowane w taki sposób, żeby utrzymywać ciągłość załadunków w każdej sytuacji, lokalizować przesyłkę na każdym etapie (wideolokalizacja) oraz alarmować w sytuacjach odbiegających od normy. Wszystkie te działania poprawiają jakość pracy, jej efektywność, co przekłada się na zadowolenie Klienta końcowego.

Szpitale, Kliniki, Domy Seniora itp.

Ze względu na to, że jesteśmy największym partnerem Ascom w Polsce i jednocześnie jedynym certyfikowanym integratorem systemów komunikacji, mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań szeroko pojętej komunikacji. Nasze unikalne rozwiązania są stosowane w obiektach medycznych, służąc do poprawy jakości pracy personelu oraz zwiększenia zadowolenia i bezpieczeństwa pacjentów. Posiadamy realizacje na terenie całej Polski.

Więzienia i domy poprawcze

Wdrażamy rozwiązania zintegrowanych systemów informatycznych, także w sektorze więziennictwa. Potrafimy zaprojektować skuteczny system komunikacji głosowej IP DECT lub Paging, który dodatkowo pozwoli na ochronę pracowników tych obiektów (alarmy bezruchu i upadku). Ponadto, integracja z serwerem komunikacyjnym TechLink Bridge pozwala na swobodne przesyłanie alarmów, także na telefony działające w technologii GSM.