Produkty i usługi

Oszczędność energii - Zmniejszenie zużycia prądu i kosztów

Serwer  komunikacyjny TechLinkTMBridge został zaprojektowany pod kątem niskiego poboru mocy przez poszczególne elementy systemu. W efekcie jest to urządzenie przyjazne środowisku ze względu na kilkadziesiąt razy mniejszy pobór mocy w porównaniu  do klasycznego komputera klasy PC. Jednocześnie koszt stworzenia systemu podtrzymania zasilania dla tego urządzenia jest proporcjonalnie mniejszy.

Ponadto urządzenie pozwala na mierzenie zużycia prądu w poszczególnych obszarach przedsiębiorstwa. Ma to szczególne znaczenie w przypadku firm produkcyjnych, gdzie ciężkie maszyny charakteryzują się dużym poborem mocy. Uzyskane informacje pozwalają na ich późniejszą analizę i podjęcie konkretnych działań. Można ocenić, które urządzenia pracują najefektywniej, najszybciej, a które mają przestoje i wysokie pobory mocy.

Ponadto TechLinkTMBridge umożliwia mierzenie zużycia prądu we firmie. Mogą to być urządzenia, które mają mniejsze zapotrzebowanie na energię jak i również duże maszyny jak urządzenia produkcyjne potrzebuące olbrzymiej ilości prądu. Serwer komunikacyjny umożliwia nie tylko samo sprawdzanie i mierzenie poboru mocy ale również wyciągnie w późniejszym czasie wniosków, któe urządzenia kosztują najwięcej, jakie pracują za szybko czy za wolno oraz czy obecny stan zurzycia prądy jest konieczny.