Systemy informatyczne

Integracja jako kwintesencja systemu TechLink

Czy warto ?

Integracja systemów informatycznych powoduje optymalizację procesów w firmie, a co za tym idzie wzrost rentowności. Będąc integratorem systemów teleinformatycznych w Polsce, biorąc pod uwagę nasze doświadczenia, referencje, a przede wszystkim  umiejętność weryfikacji wielu problemów, z jakimi spotykają się firmy udowadniamy, że warto. 

Wyobraź sobie, że Twoim zadaniem jest zamknięcie wszystkich drzwi w sporym budynku, a łączna ilość pomieszczeń to np.: 120. Zadanie wydaje się na pozór proste, lecz przyglądając się bliżej dostrzegamy tj.

  • konieczność sprawdzenia każdego pomieszczenia z osobna co wymaga dużo czasu i pracy
  • konieczność posiadania oddzielnego klucza do każdych drzwi powoduje konieczność ich wyszukania przed otwarciem, czyli straty czasowe

Korzyści:

  • Twoja praca może być sprawniejsza i wydajniejsza, gdybyś wykonywał ją z jednego miejsca, mając wszystkie potrzebne informacje od razu, 
  • spora ilość czasu jaką możesz zaoszczędzić zamykając wszystkie drzwi z jednego centralnego miejsca,
  • ułatwienie jakim jest możliwość zapisania  informacji o wykonywanej pracy w jednym miejscu.

Analogicznie do tego prostego przykładu takim rozwiązaniem może być szybka identyfikacja niebezpiecznych zdarzeń, usterek systemów, maszyn, zdalne zarządzanie wszystkim z jednego punktu i co najważniejsze oszczędność czasu, pieniędzy jak i również zwiększanie poziomu bezpieczeństwa. To właśnie te czynniki sprawiają, że integracja systemów jest jak najbardziej pożądana aby firma sprawnie funkcjonowała i natychmiastowo reagowała na wszystkie kluczowe zdarzenia i incydenty.