Komunikacja bezprzewodowa

VoWifi Ascom - idea, jakość, rozwój

Idea:

Ze względu na unikalne podejście Ascom w tematach polityki i działania systemów posiada niezwykłą wiedzę w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Cała Idea nie tkwi w samym głosie, który jest w stanie być dostarczony praktycznie przez każdego producenta tego typu systemów. Idea tkwi w optymalizacji wielu procesów zachodzących we firmach i możliwie najszybszej reakcji na kluczowe zdarzenia a głos w tym jedynie pomaga. Urządzenia Ascom to setki godzin badań, testów i ogromnej wiedzy w zakresie komunikacji dlatego to Lider na świecie z jedynymi tego typu systemami umożliwiającymi nie tylko same rozmowy głosowe czy tekstowe ale optymalizacja procesów związanych z oszczędnością, bezpieczeństwem, reakcją na niebezpieczne oraz pełną lokalizacją i raportowaniem wszystkiego co dzieje się we firmach o czym przekonało się już tysiące Klientów na całym świecie pracujących na urządzeniach Ascom.

Jakość:

Ascom dokłada wszelkich starań, aby urządzenia, które projektuje i tworzy były możliwie trwałe, bezpieczne i niezawodne nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wszystkie podzespoły jak urządzenia infrastruktury po urządzenia końcowe wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. W odróżnieniu od konkurencji Ascom nie skupia sie tylko na jednej rzeczy jak budowa lub funkcjoalność. Urządzenia Ascom to profesjonalizm w każdym zakresie jak budowa, funkcjonalność a nawet nowoczesny design idący razem z obowiązującymi trendami projektowania. Ascom to również urządzenia najbardziej friendly user co znaczy, że użytkowanie tych systemów jest proste i przyjemne, a przy tym niezwykle skuteczne.

Rozwój:

Pewnym jest, że każdy nasz Klient wchodzący w technologie Ascom otwiera sobie drogę do stałęj i prostej rozbudowy systemów. W odróżniniu od konkurencji nasze rozwiązania są otwarte na integrację z innymi systemami dając dużo więcej niż każdy system z osobna. Wdrażamy systemy typem ewolucji a nie rewolucji czego nikt z Państwa zapewne nie chce. Jesteśmy w stanie budować rozwiązania od najprostrzych spełniających zaledwie kilka funkcjolalności a w przyszłości rozbudowywać je po duże, zintegrowane systemy wspomagające pracę pojedynczych pracowników jak i wpływać na podniesienie bezpieczeństwa, oszczędności związanej z kosztami np: za wykorzystywaną energię, eksploatacje maszych i wiele innych.